Naša ponuka / služby a produkty

Fotografické služby

Portrétna fotografia, svadobná fotografia, fotografovanie na maturitné oznámenia a tablá, produktová fotografia, dokumentárna fotografia a reportáž, fotografovanie rôznych osláv, akcií a podujatí (plesy, krsty, slávnostné otvorenia, výročia, ...)

Pri svojej práci používame profesionálnu fototechniku značky Canon - objektívy vysokej kvality a svetelnosti pevnej aj premenlivej ohniskovej vzdialenosti, digitálne zrkadlovky (21 mpix fullframe - Canon 5D Mark II), profesionálne externé blesky, množstvo príslušenstva - odrazné dosky, difúzery, statívy, fotodáždniky, fotopozadia, svetelné stany, ...

Venujeme sa aj post-processu, čiže následnému spracovaniu digitálne zachytených záberov (retušovanie fotografií, umelecko-grafické spracovanie záberov, prevod do monochromatických stvárnení fotografie (sépia, čierno-biela, ...), spracovanie rôznymi efektmi (napr. tzv. "outdate" efekt - dosiahnutie výsledku, kedy záber pôsobí dojmom skutočného zostarnutia a veľa ďalších zaujímavých a originálnych techník spracovania.

Vývoj desktopových aplikácií, programovanie webových stránok a intranetových aplikácií

Hlavnou činnosťou našej firmy je poskytovanie služieb v oblasti vývoja intranetových a desktopových aplikácií a tvorby webových stránok. Desktopové aplikácie vyvíjame v jazyku Visual Basic a na vývoj intranetových a internetových aplikácií používame skriptovací jazyk PHP. Medzi ďalšie najčastejšie technológie, ktoré používame spomenieme XHTML, XML, CSS, MySQL, SQL, JavaScript, AJAX, JQuery, Flash, RSS a veľa ďalších ako napríklad knižnica GD na dynamickú prácu s obrázkami, DHTML a pod.

S vývojom aplikácií a webových stránok máme vyše desaťročné skúsenosti preto okrem profesionálneho prístupu k zákaznikovým požiadavkám poskytujeme aj poradenskú a konzultačnú činnosť. V našom portfóliu dominujú projekty s implementovaným online obchodovaním, administračnými modulmi, databázové aplikácie, aplikácie na riadenie, kontrolu a management najrôznejších výrobných aj nevýrobných činností. Aplikácie ponúkame zákazníkovy so všetkými službami (analýza, návrh, vývoj, implementácia, zaškolenie, dokumentácia, support, ...) "na kľúč".